Wsparcie techniczne inżynierów

Błędy są nieodłączną częścią każdego rozwoju oprogramowania (nawet najbardziej kosztownego). Dostępność obowiązującego wsparcia w celu rozwiązania potencjalnych problemów z kodem oprogramowania w ramach umowy o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (SLA) ma kluczowe znaczenie przy rozważaniu wdrożenia dowolnego programu w środowisku korporacyjnym. Collabora obsługuje swoją kompilację LibreOffice na poziomie kodu źródłowego. W związku z tym analizujemy, diagnozujemy i rozwiązujemy problemy na poziomie kodu i dostarczamy naszym klientom poprawki PTF (Problem Temporary Fix), a gdy poprawka zostanie potwierdzona, włączamy je do następnej wersji poprawki do pakietu Collabora Office, a także przyczyniamy się do projektu LibreOffice.
Collabora ma duży zespół certyfikowanych programistów LibreOffice, którzy są rozpoznawani dzięki swojej wiedzy i możliwości naprawiania błędów. Przez lata dostarczaliśmy rozwiązania wielu problemów; regresje, proste wady aplikacji i problemy z interoperacyjnością. Bazując na tym doświadczeniu, firma oferuje corocznie obowiązujące pakiety wsparcia Poziomu 3. Chociaż zapewniamy pewne możliwości naprawiania błędów w naszych zakupionych produktach, często poprawki problemów można uwzględnić później w naszym planie rozwoju. Kupując pakiety poprawek kodu Poziomu 3, otrzymujesz umowę SLA na rozpoczęcie prac nad rozwiązaniem problemu. W szczególnych okolicznościach możemy również zaoferować jednorazowe poprawki na konkretne problemy klienta.

 


Pakiet wsparcia Poziomu 3

Zawiera pakiet kilku biletów do naprawy kodu głównej przyczyny problemu o różnych poziomach ważności. Dzięki temu klient może wybrać z pakietu poziom, który najlepiej odpowiada jego bezpośredniemu zapotrzebowaniu. Bilety kupowane są z góry jako roczne uprawnienie, finansując ciągłe zaangażowanie naszego personelu w Twoje wsparcie. W tabeli poniżej znajduje się zawartość paczki tj. liczba błędów o różnych poziomach ważności i odpowiednia cena:

Roczne pakiety wsparcia Poziomu 3 (problemy z kodem)
Brązowy 1 wysoki & 2 średnie poziomy ważności* €16.500 £14,200 $19,400
Srebrny 2 wysokie & 4 średnie poziomy ważności* €28.300 £24,700 $34,000
Złoty 3 wysokie & 6 średnich poziomy ważności* €41.200 £36,500 $50,200

 

Poziomy ważności spraw

*Poziom ważności sprawy Pierwsza odpowiedź Nakład pracy Częstotliwość komunikacji
Wysoki 1 dzień roboczy (9×5) Codziennie, podczas godzin pracy Raz na 2-3 dni robocze
Średni 2 dni robocze (9×5) Co tydzień podczas godzin pracy Raz w tygodniu

Niestandardowe pakiety dostępne dla więcej niż 9 spraw rocznie.

Konsultacje

Inną możliwością usprawnienia integracji z systemami niestandardowymi lub uzupełnienia luk w określonych funkcjach jest zaangażowanie nas na zasadzie konsultacji. Możemy zapewnić prace programistyczne na zamówienie w całej bazie kodu, co może obejmować:
  • Wsparcie i porady dotyczące integracji Collabora Online z Twoją aplikacją.
  • Specyficzne nowe funkcje aplikacji w dowolnym miejscu w Writer, Calc, Impress lub Base.
  • Wsparcie odczytu / zapisu dla nietypowego formatu pliku.
  • Ulepszenia konwersji formatu dokumentów lub renderowania PDF.
  • Szczególne potrzeby obliczeniowe, które stają się możliwe tylko przy lepszej wydajności.
  • Integracja i współpraca z systemem back-office.
  • Rozwiązanie interoperacyjne z różnymi pakietami.
Collabora z przyjemnością pomaga ulepszyć LibreOffice, aby spełniał Twoje potrzeby dzięki naszym usługom konsultacji.
Collabora zajmuje się rozwojem oprogramowania typu open source i dlatego zobowiązuje się do wnoszenia wszystkich ulepszeń kodu w celu ulepszenia pakietu LibreOffice dla wszystkich.
Collabora jest firmą typu Open Source, więc nie zaakceptuje prac konsultacyjnych dotyczących rozwoju oprogramowania i rozwiązań własnościowych, chociaż jesteśmy przyzwyczajeni do współpracy w zespole z programistami klienta nad częścią problemu Open Source. Dzięki niezrównanemu zespołowi certyfikowanych programistów LibreOffice, Collabora jest gotowy do zaspokojenia wszystkich Twoich potrzeb związanych z wydajnością biurową.

Nasz zespół

Mamy duży zespół certfkowanych  i doświadczonych progamistów LibreOffice, którzy są rozpoznawalni ze względu na swoją dogłębną wiedzę i możliwości naprawiania błędów.