PC HELP přidává řešení Collabora Productivity do svého portfolia

Read this press release in English

pc_help_logo

Brno, Česká republika – 9. Září 2016 – Collabora Productivity, nabízející LibreOffice řešení do cloudového prostředí, a česká IT firma PC HELP, partner pro dodávky řešení LibreOffice na českém trhu.

Komě jiných oblastí se PC HELP zaměřuje, na vývoj a implementace softwarových řešení a služeb. Nejnovějším přírůstkem do portfolia PC HELP jsou řešení Collabora Productivity, včetně Collabora Office, zahrnující podporu, bezpečnostní aktualizace, a dále Collabora Online, umožňující zákazníkům používat LibreOffice v cloudovém prostředí.

Je skvělé být partnerem firmy, která tak dlouho působí v IT sektoru” řekl Michael Meeks, generální manažer Collabora Productivity. “PC HELP je známý tím, že naslouchá svým zákazníkům, úspěšně se přizpůsobuje novým trendům a snaží se plnit požadavky svých zákazníků tím nejlepším možným způsobem. Těšíme se na spolupráci při zařazení Collabora Office a Collabora Online mezi jejich aktivity.

Collabora Productivity nabízí přesně to, co naši zákazníci potřebují” uvedl Josef Kratochvíl, produktový manažer ve společnosti PC HELP. “Collabora Office poskytuje našim klientům open-source kancelářský balík s dlouhodobou podporou, bezpečnostní aktualizace a jiné výhody, zatímco Collabora Online umožňuje zákazníkům spolupracovat v cloudu ve vlastním prostředí.

Máte-li zájem o zaslání dalších informací a navázání spolupráce, obraťte se na obchod@pchelp.cz nebo sales@collaboraoffice.com.

O Collabora Productivity:
Collabora Productivity nabízí řešení LibreOffice do cloudového prostředí a poskytuje širokou škálu produktů a poradenství pro podniky a veřejnou správu. Díky velkému týmu certifikovaných LibreOffice specialistů je předním přispěvatelem do LibreOffice zdrojového kódu a komunity. Collabora Office pro Desktop a Collabora Online poskytují plnohodnotný kancelářský balík s dlouhodobou, multi-platformní podporou. Collabora Productivity je divize Collabora, která nabízí globální softwarové poradenství a zaměřuje se na poskytování výhod open source pro komerční oblasti a specializuje se na mobilní, automobilový a spotřební elektronický průmysl. Další informace najdete na www.collaboraoffice.com nebo sledujte @CollaboraOffice na Twitteru.

O PC HELP:
Společnost PC HELP byla založena v roce 1990. Její hlavní činností je zaměřena na vývoj a implementaci softwarových řešení pro podnikovou sféru a veřejnou správu. Cílem PC HELP, a.s. je nabídnout jejím zákazníkům takové spektrum služeb v oblasti informačních technologií, které pro ně znamená zázemí a jistotu, že se na jejich tým může obrátit v případě jakýchkoli problémů nebo požadavků. Nabídka služeb proto zahrnuje kromě softwarové provozní podpory i dodávky hardware, hlasových a internetových služeb, projektování a instalace kabeláží, technický servis a