Leaders

LibreOffice geliştirme, destek ve danışmanlıkta lideriz

8 milyon satır kod
LibreOffice Online’ın arkasındaki itici güç
En iyi yazılım geliştiriciler
LibreOffice Online’ın itici gücü ve lider katkıcısı ve ayrıca masaüstü LibreOffice sürümünün de en büyük ikinci katkıcısıyız.

LibreOffice’i İnşa Ediyoruz

Bayrak taşıyıcı ürünlerimiz Collabora Online ve Collabora Office, %100 Açık Kaynak kodludur ve şirketimiz bünyesinde özenle test edilmiş ve kurumsal kullanım için paketlenmiştir. Collabora Online ve Collabora Office’e özgü ve kurumsal sürüme has özellikler arasında; Uzun Dönem Destek, kademeli güncellemeler ve aktif dizin bütünleştirmelerinin yanında Collabora marka ve teması da bulunur.

Kurumlar için Açık Belgeler

Collabora Productivity bünyesinde, Açık Belge Biçimi’nin kullanımı ve uygulanması alanında önde gelen uzmanlar bulunur. ODF 1.2 standardındaki temel işlevleri LibreOffice ve Collabora ürünlerine uygulamış olan Collabora mühendisleri, OASIS ODF Teknik Komitesi içinde ODF 1.3 standardının hazırlanması için çalışmaktadırlar. Ürünlerimiz, Microsoft OOXML de dahil olmak üzere 100’den fazla üçüncü taraf belge biçimi ile birlikte çalışma olanağı ile birlikte, devlet ve kamu sektöründe kullanım için öncü ODF uygulamasını sunmaktadır.

LibreOffice ortağınızız

Uzun Dönem Destek
vertical_list_devider
Garantili SLA
vertical_list_devider
İmzalı güvenlik güncellemeleri
vertical_list_devider
Danışmanlık
vertical_list_devider
Mühendislik Desteği