Eğitim için Collabora Online

Eğitim için Collabora Online

Modern insanlar için harika öğrenme ortamları

Dünyanın farklı yerlerindeki öğrenciler, akademisyenler, öğretmenler, profesörler ve diğer eğitim personeli, Collabora Online sayesinde güvenle çalışıp işbirliği yapabiliyorlar. Okullar ve üniversitelerdeki onbinlerce kişi, ofis belgeleri -metin belgeleri, hesap tabloları ve sunumlar- üzerinde hızlı ve güvenilir şekilde çalışmaktadır.

 

Üniversiteler için ölçeklenebilir ve güvenilir çözüm

Collabora Online, akademik kuruluşlar için güvenli, güvenilir ve kolayca ölçeklenebilir bir çözümdür. Find out how we enabled University of Lille’deki 70.000 kişiye çevrimiçi ofis belgeleri üzerinde birlikte çalışma olanağını nasıl sunduğumuza bakın ya da Hollanda’daki üniversite ve AR-GE sektöründe 40.000 akademik kullanıcıya hizmet vererek nasıl verimliliği arttırdığımıza dair ayrıntılı raporu indirin!
Screenshot of the first page of success story named How ownCloud and Collabora increased productivity in the Dutch university and research landscape

 

Moodle ile okullar için kullanımı kolay entegrasyon

Collabora Online, yüksek işlevsellik ile kullanım kolaylığını birleştirir. Yaygın eğitim platformları ile kolaylıkla entegre edilebilir. Örneğin; Moodle, basit bir eklenti ile, öğrencilere her çeşit dosyayı okuma ve düzenleme ve görevler ya da ödevler üzerinde bireysel olarak ya da grup halinde çalışma olanağı sunmaktadır.

Icon illustrating the strength of having Collabora Online integrated with your own product making it an ideal solution targeting your clients’ needs.Icon illustrating the benefits of having Collabora Suite on your own server. Display of added security while keeping intact your privacy.Icon illustrating the strength of having Collabora Online integrated with your own product making it an ideal solution targeting your clients’ needs.

 

Collabora Online – evde eğitim için esnek çözüm

Kullanımı kolay – birlikte çalışması eğlenceli. Telefondan dizüstü bilgisayara kadar her tür cihazda. Collabora Online, modern tarayıcılardan herhangi biri üzerinden kullanılabilir. Ek olarak, çevrimdışı kullanım için LibreOffice temelli kurumsal masaüstü (Windows, MacOS, Chrome OS ve Linux) ofis çözümü Collabora Office ile birlikte Android ve iOS için ücretsiz mobil uygulamalar da bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz açık kaynak kodludur!

Collabora Online eğitim sektörü kullanıcıları

Tüm dünyadan kuruluşlar, Collabora Online’ın eğitim ve bilim sektörüne sunduğu imkanlardan yararlanmaktadır. Collabora Online’ı ana ofis paketleri olarak kullanan bazı kullanıcıları keşfedin.

 

Mahremiyet ve denetim – Kendi ağınızda ya da Yerel İş Ortaklarımız tarafından barındırılabilir

Collabora Online güvenlik ve mahremiyet (gizlilik) ön planda tutularak geliştirilmiştir ve size belgeleriniz üzerinde tam denetim imkanı sunar. Kendi ağınıza kurulan bir çözüm olarak kullanabileceğiniz gibi, uluslararası iş ortaklarımızdan biri tarafından barındırılmasını da isteyebilirsiniz.

 

Bir iş ortağı bulun

 

Esnek ve entegrasyonu kolay

Collabora Online, Moodle gibi öğrenim platformları veya Nextcloud, ownCloud ya da Sharepoint gibi farklı dosya eşleme ve saklama çözümleri ile kolayca bütünleşebilen, oldukça esnek bir araçtır. Kendi çalışma ortamınızda Collabora Online’dan nasıl yararlanabileceğiniz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

winner_os_awards_2015_bw
winner_os_awards_2015_bw

 

Eğitim-öğretim kurumları ve STK’lar için Özel Fiyatlar

Eğitim-öğretim kurumları ve Sivil Toplum Kuruluşları için özel bir fiyat sunmaktayız. Eğer Collabora ürünlerini kurup kullanmak istiyorsanız ve bir eğitim kurumu ya da STK iseniz, ayrıntıları görüşmek ya da doğrudan fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.