Collabora Ürünlerini Deneyin:
Online ve Office

Ürünlerimizi değerlendirin

Collabora Online ve Collabora Office’in tüm özelliklerini keşfetmek için, deneme formlarımızı doldurmanızı öneririz. Lütfen formu doldurun ve e-posta adresinizi iki kere kontrol edin; e-posta yoluyla bir etkinleştirme bağlantısı alacaksınız. Bulunduğunuz konuma bağlı olarak, ABD ya da Avrupa deneme sürümlerinden birini seçebilirsiniz. Ayrıca, eğer ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz olursa, bize hello@collaboraoffice.com adresi üzerinden bir e-posta gönderebilirsiniz.

Collabora Online; kendi kurumsal altyapınıza entegre edebileceğiniz, başlıca tüm belge, hesap tablosu ve sunum dosya biçimlerini destekleyen, LibreOffice temelli, güçlü bir çevrimiçi ofis çözümüdür. Birlikte dosya düzenleyebilme ve mükemmel ofis dosya biçimleri desteği, temel özellikleri arasındadır.

Collabora Office, dünyada en yaygın olarak kullanılan Açık Kaynak ofis paketi olan LibreOffice’in kurumsal ofis paketidir. Uzmanından, başarılı yaygınlaştırma projeleri için; uzun süreli bakım ve sözleşmeli destek ile birlikte kurulum ve yönetim araçları sunmaktayız.