Collabora Office

Collabora Office

Kurumsal kullanıma hazır LibreOffice sürümü

Collabora Office, dünyanın en yaygın kullanılan Açık Kaynak ofis paketi LibreOffice’in kurumsal ofis paketidir. Uzmanından, başarılı yaygınlaştırma projeleri için; uzun süreli bakım ve sözleşmeli destek ile birlikte kurulum ve yönetim araçları sunuyoruz.

LTS desteği

Standart olarak 3 yıllık ve ihtiyaç halinde 5 yıllık LTS desteği sunuyoruz. MSP kurucuları ve yazılım depoları aracılığıyla kademeli güncellemeler. Tekrar kurulum ya da tekrar yaygınlaştırma gerekmez.

Merkezileştirilmiş yaygınlaştırma yönetimi

ADMX şablonları; güvenlik ve yerelleştirme de dahil olmak üzere 10.000 ayarın, tek bir arayüzden denetimine olanak tanır.

Her zaman güncel

Yılda bir, yepyeni özellikler ve geliştirmeler içeren yeni ana sürüm; test edilmiş, paketlenmiş ve yaygınlaştırmaya hazır olarak gelir.

Destek ve Hizmetler

Amacımız, Collabora ile sadece hatırı sayılır maliyet tasarrufu etmekle kalmayıp aynı zamanda çok daha iyi bir ürün ve bu ürünün arkasındaki şirketle, ki bu şirket işinizi önemseyip size değer verir, gerçek bir ürün yönetimi ilişkisi içine girebilme imkanını size sunmaktır.

Mobil Uygulamalar

Masaüstündeki verimli çalışmaya ek olarak; Collabora Office’in Android ve iOS mobil uygulamaları, kullanıcılara metin dosyalarını, hesap tablolarını ve sunumları her yerde düzenleyebilme olanağı tanır. Daha fazla bilgi için, ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Faydalar

  • öncelikleriniz karşılanır
  • istediğiniz özellikler geliştirilir
  • yol haritasına erişim
  • mühendislerle etkileşim
  • sınırsız sayıda Düzey-3 sorunu bildirebilir ve talep açabilirsiniz
  • talep önceliklendirme sürecine dahil olun – süregiden geliştirme / iyileştirme işlerimize yönlendirilen fon katkınız temel alınır
office_logos

Her tür çözümünüzle entegrasyon için danışmanlık alabilirsiniz

Herhangi bir konuda sorunuz olursa, lütfen
bizimle iletişime geçin