Collabora Office pro Android a iOS

Mobilní aplikace Collabora Office

Collabora Office pro Android a iOS je mobilní verze kancelářského balíku Collabora Office, který je postaven na LibreOffice, světově nejpoužívanějším open source kancelářském balíku. Umožňuje upravovat dokumenty přímo v telefonu nebo tabletu, zaručuje vaše soukromí a dává vám plnou kontrolu nad vašimi daty a dokumenty.

 

 

Moblní open source kancelářský balík

Collabora Office je první bezplatná aplikace Office s otevřeným zdrojovým kódem vydaná pro iOS. Na základě technologických principů vyvinutých v Collabora Online přináší kolaborativní úpravy dokumentů do mobilních zařízení od Applu. Na stejném základě byla upravena i předchozí aplikace pro Android. Kdysi pouhý mobilní prohlížeč je nyní plně funkční sada pro úpravy dokumentů, tabulek a prezentací.

Podporované a připravené pro podniky

Aplikace pro systémy Android a iOS doplňují naši nabídku produktů Collabora Office, sestávající z desktopových verzí pro Linux, MacOS a Windows a našeho stěžejního produktu Collabora Online. Mobilní aplikace jsou nyní podporovanou součástí našeho předplatného Collabora Office. Zákazníci Collabora Office tak mají možnost upravovat své dokumenty kdekoli a z jakéhokoli zařízení. Předplatitelé Collabora Office mohou využívat služeb SLA, údržbu zabezpečení a aktualizace.

Data pod kontrolou

Collabora Office pro Android a iOS je vyvinuta s ohledem na vaše soukromí. Data jsou pod vaší kontrolou. Aplikace, která není závislá na externích úložištích, které by mohly ohrozit vaše soukromí. Získejte zpět své mobilní dokumenty! Už není důvod odevzdávat svá data pro plnohodnotné úpravy na mobilních zařízeních!

Výhody

  • Plně open source
  • Nativní integrace do uživatelského rozhraní systémů Android a iOS
  • Ochrana soukromí ve výchozím nastavení – není potřeba žádné externí úložiště
  • Vynikající kompatibilita se sadou Microsoft Office a standardem Open Document Standard
  • Podepsáno – stojí za tím společnost Collabora

 

Objevte Collabora Online, naši online podnikovou kancelářskou sadu, která je postavena na stejném základě jako naše
mobilní aplikace. Pokud nechcete stahovat Collabora Office z Obchodu Play, můžete si stáhnout nejnovější APK pro Android zde! nebo zdroj. Máte-li jakékoliv další otázky, kontaktujte nás