Collabora Office na Android oraz iOS

Aplikacja mobilna Collabora Office

Collabora Office na Androida i iOS to mobilny pakiet biurowy Collabora Office, który jest oparty na LibreOffice, najczęściej używanym na świecie pakiecie biurowym typu open source. Umożliwia edycję dokumentów bezpośrednio na telefonie lub tablecie, gwarantując prywatność i dając pełną kontrolę nad swoimi danymi i dokumentami.

 

Mobilny pakiet biurowy typu open source

Collabora Office to pierwsza bezpłatna aplikacja biurowa typu open source wydana dla systemu operacyjnego iOS. Opierając się na zasadach technologicznych opracowanych      w Collabora Online, umożliwia zespołową edycję dokumentów na urządzeniach mobilnych firmy Apple. Poprzednia aplikacja na Androida również została zmieniona na tej    samej podstawie. To, co kiedyś było przeglądarką mobilną, jest teraz w pełni funkcjonalnym pakietem do edycji dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji.

Wspomaga biznes

Aplikacje dla systemów Android i iOS uzupełniają naszą gamę produktów Collabora Office, składającą się do tej pory z wersji dla systemów Linux, macOS i Windows oraz naszej flagowej wersji Collabora Online. Aplikacje mobilne są teraz obsługiwaną częścią pakietu dostaw Collabora Office. Dzięki temu klienci Collabora Office mogą edytować swoje dokumenty w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Abonenci Collabora Office korzystają z umów o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (Service Level Agreements – SLA), konserwacji i aktualizacji.

Dane pod Twoją kontrolą

Collabora Office dla systemów Android i iOS został opracowany z myślą o Twojej prywatności. Zachowujesz kontrolę nad swoimi danymi. Aplikacja jest niezależna od zewnętrznych usług pamięci masowej, które mogłyby zagrozić Twojej prywatności. Nie ma już powodu, aby przekazywać swoje dane celem uzyskania większej możliwości mobilnej edycji dokumentów!

Zalety

  • Całkowicie Open Source
  • Natywna integracja z interfejsem użytkownika Androida i iOS
  • Domyślna ochrona danych – nie jest wymagana pamięć zewnętrzna
  • Doskonała interoperacyjność z Microsoft Office i Open Document Standard
  • Certyfikowany przez Collabora

 

Poznaj Collabora Online – nasz pakiet biurowy wspomagający firmy i stanowiący podstawę techniczną naszych aplikacji mobilnych. Collabora Office jest również dostępny za pośrednictwem F-Droid. Najnowsza wersja .apk dla systemu Android dostępna jest tutaj! Jeśli chcesz, możesz sprawdzić kod źródłowy.
Interesuje Cię historia rozwoju Collabora Office na urządzeniach mobilnych oraz zaangażowane osoby i instytucje? Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie!
Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami!