Android ve iOS için Collabora Office

Collabora Office’in mobil uygulamaları

Android ve iOS için Collabora Office; dünyanın en yaygın olarak kullanılan açık kaynak ofis paketi LibreOffice’i temel alan Collabora Office’in mobil ofis paketidir. Doğrudan telefonunuz ya da tablet bilgisayarınız üzerinde belgelerinizi düzenlemenize olanak tanır, verileriniz ve belgeleriniz üzerinde sizi tam kontrol sahibi yaparak mahremiyetinizi garanti altına alır.

 

Mobil açık kaynak ofis paketi

Collabora Office, iOS için piyasaya sürülen ilk özgür ve açık kaynak Ofis uygulamasıdır. Collabora Online‘da geliştirilmiş olan teknolojik prensipleri temel alarak, Apple’ın mobil cihazlarına belgeleri birlikte düzenleme olanağını getirir. Ayrıca, eski Android uygulaması da aynı temele oturacak şekilde yenilendi. Eskiden yalnızca mobil görüntüleyici işlevi gören uygulama, şimdi belgeler, hesap tabloları ve sunumlar için düzenleme imkanı veren tam işlevli bir ofis paketi haline geldi.

Destekli ve kurumsal kullanıma hazır

Android ve iOS uygulamaları; Linux, MacOS ve Windows için masaüstü sürümler ve bayrak taşıyıcı ürünümüz Collabora Online’ı içeren, kurumsal kullanıma uygun Collabora Office ürün yelpazemizi tamamlamaktadır. Artık bu mobil uygulamalar da, Collabora Office aboneliklerimizin desteklenen bir parçasıdır. Bu, Collabora Office müşterilerine belgelerini istedikleri her yerden ve her cihazdan düzenleme olanağı sunmaktadır. Collabora Office aboneleri, Hizmet Düzeyi Sözleşmeleri (SLA), güvenlik ve bakım güncellemelerinden yararlanırlar.

Verileriniz sizin kontrolünüzde

Android ve iOS için Collabora Office, mahremiyetinize saygı göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Verilerinizin kontrolü sizdedir. Mobil uygulamalarımız, mahremiyetinizi ihlal edebilecek harici depolama hizmetlerine bağlı değildir. Mobilde de belgelerinizin kontrolünü ele alın! Zengin özellikli mobil belge düzenleme için verilerinizi başkalarının kontrolüne bırakmanıza artık gerek yok!

Faydalar

  • Tamamane açık kaynak kodlu
  • Android ve iOS kullanıcı arayüzlerine doğal bütünleşme
  • Varsayılan olarak mahremiyetinize saygılı – Harici depolama gerektirmez
  • Microsoft Office ve Açık Belge Standardı ile mükemmel birlikte çalışabilirlik
  • Güvenilirlik – Collabora, ürünlerinin arkasında durur

 

Mobil uygulamalarımızın üzerine inşa edildiği teknik temeli sağlayan, kurumsal kullanıma uygun çevrimiçi ofis paketimiz Collabora Online‘ı keşfedin. Eğer F-Droid kullanıcısıysanız ya da herhangi bir sebeple Collabora Office’i Play Store’dan indirmek istemezseniz, Android için en güncel kurulum (.apk) dosyasını burada bulabilir ve isteseniz kaynak kodunu indirebilirsiniz. Herhangi bir konuda başka sorunuz varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz